Holzmann band saw HBS230HQ
HBS230HQ
Prices incl. VAT plus shipping costs
Delivery time 10 Workdays
  • HBS230HQ
  • 20,5
      motor data motor power s1 in W 300 voltage 230V / 50Hz... more
Product information "Holzmann band saw HBS230HQ"
motor data
  • motor power s1 in W 300
  • voltage 230V / 50Hz