Holzmann wood bandsaw HBS230ECO
Prices incl. VAT plus shipping costs
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
  • HBS230ECO
  • 20
      motor data motor power s1 in W 350 W... more
Product information "Holzmann wood bandsaw HBS230ECO"
motor data
  • motor power s1 in W 350 W
  • voltage 230V /50 Hz